Rekonstrukce bytů a interiérů Opava, Ostrava

Akce – pro vaše pohodlí

Plánujete rozsáhlou rekonstrukci bytu, ale vůbec se Vám nelíbí představa bydlení na staveništi?

Po dobu Vaší rozsáhlé rekonstrukce Vám poskytneme ubytování zcela ZDARMA! U nás si vyberete, nakoupíte a vše zrealizujete.


Naše firma provádí rekonstrukce panelových bytů ale i rekonstrukce rodinných domů. Vaše představy vám pomůžeme zrealizovat s naším týmem pracovníků. Bezplatně Vám vypracujeme rozpočet dle Vašich požadavků.

 

Výhodou kompletního servisu je, že máte zajištěny opravdu všechny potřebné práce od jedné firmy: od rekonstrukce bytu přes přestavbu koupelny, rekonstrukci bytového jádra, rozvody vody a odpadů, výrobu kuchyňské linky včetně montáže až po samotné vymalování celého bytu.

 

Po celou dobu rekonstrukce bytu je Vám k dispozici náš pracovník, který má bohaté zkušenosti se všemi typy rekonstrukcí a pomůže Vám při výběru nejvhodnějšího řešení rekonstrukce interiéru. Poradí při volbě materiálu i při celkovém návrhu designu.

 

Rekonstrukce bytů a bytových jader jsou naší hlavní činností již od roku 1999. Z mnoha zakázek, které jsme s úspěchem realizovali, jsme nasbírali cenné zkušenosti. Zároveň jsme ale neztratili individuální přístup k zákazníkovi. Byty a rodinné domy rekonstrujeme zejména v regionech Opava a Ostrava.

 

Jsme tu pro Vás, abychom provedli práci podle Vašich představ. Práce probíhají svižně, ale při dodržení správných technologických postupů. Dobře odvedená práce je naší největší referencí.

 

Vaší rekonstrukci bude přidělena parta spolehlivých řemeslníků, kteří si udržují přehled o moderních trendech. Díky tomu Vám budeme moci poradit s vhodným dispozičním řešením bytu nebo s výběrem nejvhodnějších obkladů a zařizovacích předmětů.

Provádíme tyto práce:

  • Kompletní rekonstrukce všech částí bytu
  • Položení plovoucích podlah, dlažby, koberců nebo parket
  • Výměnu stoupaček v bytech i domech
  • Výměnu interiérových dveří
  • Vybourání zděných příček
  • Topenářské a instalatérské práce
  • Malbu stěn a stropů
  • Výstavbu příček a stropů sádrokartonem
  • Sádrové omítky

Gilík Design – rekonstrukce bytů a domů v regionech Opava a Ostrava

Rekonstrukce bytů
Rekonstrukce interiérů

Uvažujete o rekonstrukci bytu nebo domu?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA!

Pošlete nám poptávku