Co pro vás můžeme udělat– Gilík Design Opava, Ostrava

Od roku 1999 se specializujeme na rekonstrukce – koupelen, bytových jader, bytů i rodinných domech. Za tu dobu jsme úspěšně zvládli stovky zakázek – od jednoduchých až po opravdu hodně složité.

 

Poradíme si s veškerými stavebními pracemi a souvisejícími činnosti. Své práci rozumíme a umíme ji. A co neumíme, na to to máme spolehlivé a léty prověřené dodavatele, takže vy se nemusíte o nic starat. Koordinace prací, jejich návaznost a provedení je naše starost.

 

Naší vizitkou může být, že velkou část zakázek získáváme na základě referencí a doporučení našich zákazníků.

 

Uvažujete o rekonstrukci bytu, jádra v panelovém domě, plánujete novou koupelnu nebo kuchyni? Zavolejte nám nebo pošlete poptávku. Navrhneme vám řešení a když se domluvíme, věříme, že budete s naší prací spokojeni.

Naše služby
Rekonstrukce koupelen

Rekonstrukce koupelen

Kompletní servis při rekonstrukci bytového jádra v panelových domech nebo rekonstrukci zděné koupelny od návrhu až po realizaci.

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytů

rekonstrukce panelových bytů ale i rekonstrukce rodinných domů. Vaše představy vám pomůžeme zrealizovat s naším týmem pracovníků

Rekonstrukce kuchyní

Rekonstrukce kuchyní

Zpracujeme 3D návrh „na míru” na základě požadavku klienta, doporučíme optimální řešení a poskytneme veškeré potřebné služby

Uvažujete o rekonstrukci koupelny, bytu, nebo kuchyně?

Vaši poptávku zpracujeme ZDARMA!

Pošlete nám poptávku